Středa, 23 Říjen 2019

Ceník služeb

Email Tisk PDF

Ceny za služby stanovíme individuálně po konzultaci s klientem na základě rozsahu práce. Naše základní hodinová sazba je 600 Kč. Pro vaši představu se pokusíme orientačně popsat několik příkladů.

Jednoduchý web od 5 000 Kč

Vhodný pro řemeslníka nebo menší firmu, obvyklý rozsah cca 5 stránek. Popis činnosti, kontakty, reference, novinky, kontaktní formulář. Jednoduchý grafický návrh (většinou použijeme existující šablonu, kterou upravíme dle firemních barev). Sami si můžete stránky aktualizovat (přidávat novinky, aktualizovat kontakty, měnit popis činnosti atd.). Proškolení v rozsahu 1h v ceně.

Složitější web od 15 000 Kč

Vhodný pro reprezentativnější popis služeb nebo sortimentu. Obvyklý rozsah je desítky stránek. Totéž jako u jednoduchého webu a navíc může obsahovat řadu dalších funkcí. Na výběr je ze stovek existujících modulů pro většinu běžných typů podnikání. Například fotogalerie, katalogy zboží, kalendáře událostí, rezervační systémy, seznamy dokumentů, podpora pro vícejazyčné weby, hromadné e-maily a mnoho dalšího. Vlastní unikátní grafický návrh. Možnost aktualizace stránek je samozřejmost. Do této kategorie spadají i jednodušší internetové obchody. 

Web většího rozsahu nebo internetový obchod od 25 000 Kč

Složitější weby o rozsahu stovek stránek nebo internetové obchody. Více použitých modulů. Vlastní grafický návrh. V této ceně již mohou být obsaženy i jednodušší úpravy modulů a aplikací na míru (například objednávkové/informační/registrační formuláře na míru, sběr dat, ankety, soutěže apod.).

Optimalizace existujícího webu pro zvýšení návštěvnosti a obchodní úspěšnosti

Dlouhodobá spolupráce od 3 000 Kč měsíčně (v minimálním rozsahu 5 hodin), jednorázové zpracování analýz a doporučení dle dohody. Posouzení vašich existujících internetových stránek z hlediska použitelnosti, srozumitelnosti a důvěryhodnosti pro zákazníka.

Například:

 • úpravu titulků a nadpisů, vylepšení textů a popisků, jejich správné strukturování (délka odstavců, použití odrážek a číslování, velikostí a řezů písma a další úpravy).
 • vhodné propojení jednotlivých stránek vašeho webu
 • doporučení rozmístění jednotlivých stránek a jejich posloupnosti
 • umístění "výzev k akci" (objednávka, registrace, rezervace)

Internetový marketing

Poradíme vhodné postupy, jak zviditelnit vaše stránky, zlepšit jejich výkonnost a získat více zakázek. Poradíme Vám jak rozdělit reklamní rozpočet mezi vhodné aktivity.

Poskytujeme mimo jine služby

 • získávání zpětných odkazů (linkbuilding, linkbaiting)
 • registrace (placené nebo neplacené) do katalogů
 • tvorbu článků, blogy
 • mnoho reklamních formátů
 • správu PPC reklamy (Sklik, AdWords)
 • správu display reklamy (bannery)
 • kampaně v sociálních sítích (Facebook)

 

You are here :  Home Ceník